Reference

 

Spoločnosť  HM Building s.r.o. je firma, ktorá v stavebníctve poskytuje inovatívny a zároveň profesionálny prístup ku klientom založený na ľudskom princípe a optimálnych riešeniach.

Som občan SR a spolu s manželkou sme sa rozhodli postaviť si rodinný dom niekoľko km od mesta Znojmo. Po vybavení všetkých potrebných náležitostí a stavebných povolení som zostal „stáť na bode mrazu“, akú stavebnú firmu poveriť na realizáciu stavby. K tomuto  vážnemu problému mi ešte skomplikovala situáciu pandémia s COVID 19.

Keďže som nemal žiadne skúsenosti s českými stavebnými firmami, dostal som odporúčanie a  telefónny kontakt práve na stavebnú spoločnosť HM Building s. r. o.

Hneď v prvých okamihoch telefonického rozhovoru s pánom Michalom Hopiánom o zahájení novostavby  rodinného domu som nadobudol pocit, že rozprávam s erudovaným vedúcim firmy, ktorý je odborníkom od „podlahy až po strechu“ (ako sa vraví u nás na Slovensku).

Jeho skúsený prehľad a odborné znalosti týkajúcej sa obvodových múrov, priečok, vonkajšej izolácie, fasády, zateplenia, izolácie domu ako aj strechy...vlastne celej stavby ma uistili a presvedčili, že som si vybral správne.

Napriek tomu, že sme takpovediac na začiatku, ich myšlienka „ Stavění je radost, né starost !“ je v ich ponímaní úplne pravdivá a platí na 100%.

Pán Michal Hopián a HM Building s.r.o.  je partia skvelých a pracovitých ľudí, ktorých vrelo odporúčam všetkým , ktorí sa rozhodnú posunúť  svoje bývanie do viditeľných rozmerov svojho sna.

Mgr. Jozef Fabián s manželkou

Slovenská republika

 

Děkujeme firmě HM Building s.r.o. za provedení strojních venkovních omítek. Od prvního telefonního kontaktu, přes zaměření, nacenění a konečnou realizaci uběhlo 25 dní, což v dnešní době je neuvěřitelně krátká doba. Provedení omítek dle dohody a v potřebné kvalitě. Děkujeme za kvalitně odvedenou práci.

Manželé Svobodovi, Lipník

 

Děkuji firmě HM Building s.r.o. za pomoc při výstavbě hrubé stavby našeho rodinného domu, především za včasné dodání, montáž střešních vazníků a pokládku krytiny kterou nám předchozí firma odřekla pár dní před realizací. Firma HM Building s.r.o. pracovala ve smluveném termínu za super cenu a bez jakýchkoliv komplikací, za to děkujeme.

Barbora Smolová, Třebíč

 

Oslovili jsme pana Hopiána pro stavbu našeho nového domu. Stavba byla dokončena s předstihem a dokonce nám svým přístupem poradil několik změn, které nám dnes velmi zpříjemňují bydlení.

manželé Klobasovi, Brno

 

Rekonstrukci bytu jsem svěřila Michalovi Hopiánovi, udělala jsem dobře, rekonstrukce byla provedena velmi rychle a nikde jsem, ani po delší době používání nenašla žádné nedostatky.

Martina Svobodová, Znojmo

 

Michal Hopián a jeho tým pracovníků nám postavili skvělý dům, který je přesně podle našich představ. S každou maličkostí nám vyšel vstříc a doporučil její optimální řešení. Díky jeho přístupu jsme ušetřili spoustu peněz a velké množství času.

Alena Krátká, Znojmo

 

Společnost HM Building s.r.o. nám dodávala stavební materiál pro realizaci domu. Převážně cihly jsou momentálně nedostatkovým zbožím, ale HM Building s.r.o. nám je dodala do týdne a za velmi příznivou cenu a zároveň zajistila kompletní složení materiálu na požadované místo.

Zdeněk Forman, Jakubov u Moravských Budějovic