Reference

 

Firmu HM Building s.r.o. jsem si objednala na opravu chodníku, betonové podlahy v technické místnosti a přípravu na rekonstrukci topení. Jednáním pana Hopiána, jednatele firmy, jsem byla mile překvapena, poradil, komunikoval a psal sms o průběhu prací dokonce i do zahraničí. Práce byla odvedena na jedničku, jsme maximálně spokojeni. Rozhodně doporučuji.

Petra Hesová, Nové Syrovice


 

Na jaře letošního roku jsme se rozhodli, že zateplíme náš rodinný dům. Kritéria pro výběr stavební firmy pro nás byla - zkušenost s tímto typem prací, příznivé reference, dostupnost firmy, kompletnost realizace (okapy, parapety). Důležité pro nás bylo, aby zateplení proběhlo ještě před letošní topnou sezonou. Všechna tato  kritéria pro nás splňovala firma HM Building s.r.o. pana Hopiána. První jednání proběhlo v měsíci květnu, kdy jsme dohodli  způsob zateplení a harmonogram realizace. Celá akce začala koncem měsíce srpna a byla dokončena v měsíci září. Veškeré práce byly prováděny dle technologických postupů, zaměstnanci byli vstřícní a práce prováděli ve vysoké kvalitě. S provedenou realizací zateplení firmou pana Hopiána jsme byli velice spokojeni. Ukázal nám, že i v dnešní době je možné „dělat poctivé řemeslo", a proto tuto firmu můžeme jenom doporučit.

Ing. Milan Nekula s manželkou, Moravské Budějovice


Rychlá a bezproblémová komunikace. Rychlé nacenění a začátek realizace. Profesionální přístup. Věcné rady týkající se stavby i mimo zakázku.

Ing. Michal Máca, Mladoňovice


Dobrý den,
rád bych se podělil o naší zkušenost s firmou HM Building s.r.o. Provádíme renovaci velmi velmi velmi starého rodinného domu v Třešti. Firma pro nás dělala strojní omítky, stropní podhledy se zateplením a ještě nás čeká štukování. K domu je velice komplikovaný přístup, který odradil ne jednoho zhotovitele, ale pan Hopián si se vším poradil levou zadní. Jednání bylo profesionální a rozpočet vyhotoven velmi rychle.
Zaměstnanci byli při provádění prací velice důslední, od přípravy podkladů pro strojní omítání, přes různé detaily (zejména kolem atypického kamenného schodiště a navzdory velkému množství křivých zdí), až po přípravu a provádění sádrokartonových podhledů. V domě totiž není jediný pravý úhel.
Pracuji jako stavební dozor na železnici a kvalitních zhotovitelů je v dnešní době jako šafránu. S čistým svědomím mohu říci, že Firma HM Building s.r.o. mezi tu hrstku poctivců rozhodně patří.
Tímto bych panu Hopiánovi a všem pracovníkům co se na pracích podíleli chtěl ještě jednou za vše poděkovat.
Martin Petrů, Třešť


Chtěl bych velice poděkovat panu Hopiánovi a celému týmu, kteří realizovali novou fasádu na mém rodinném domku. Musím zmínit vysokou profesionalitu jak v kvalitě, rychlosti, tak i ochotě řešit jakýkoliv problém během celé realizace. S firmou jako je tato, se v dnešní době jen tak nepotkáte a právě proto jsem velice rád, že ještě takovéto firmy existují. Od ostatních firem slyšíte spousty slibů a řečí, avšak tady se šlo rovnou na věc.

Určitě tuto firmu doporučuji všem, kteří váhají a myslím, že se rozhodně nezklamete. 
Na závěr moc děkuji všem, kteří se podíleli na zhotovení fasády a do budoucna se těším na další spolupráci, na které jsme již domluveni. 
Přeji celému týmu mnoho úspěchů a hlavně ať vám to vydrží.

Roman Miléř, Kuchařovice


Dobrý den, rádi bychom se s Vámi podělili o velice dobrou zkušenost s firmou HM Building s.r.o. Tato firma nám pomáhala se stavbou rodinného domu. Kromě profesionálního přístupu zde narazíte i na přístup velice lidský. Každá práce byla provedena kvalitně a rychle. Kde jsme si nevěděli rady, velice rádi nám poradili, nabídli několik možností. Jednatel firmy pan Michal Hopián je profesionálem na svém místě.... Dokonce nám byli nápomocni s výběrem firem, které prodávají nábytek, doplňky, dá se tak říct, že co se týče stavby domu a jeho vybavení, udělali nebo pomohli radou se vším od A do Z.. S touto firmou jsme byli velice spokojeni, pokud budeme podobné služby v budoucnu potřebovat, obrátíme se opět jedině na tuto firmu .... kterou tímto všem srdečně a s čistým svědomím můžeme jenom doporučit.

Královi, Plenkovice


Děkujeme panu Hopiánovi a firmě HM Building s.r.o. za profesionální přístup, který nás mile překvapil a se kterým jsme se po dobu stavby našeho domu setkali jen párkrát. Firmu jsme si najali na realizaci strojních venkovních omítek, která proběhla bez komplikací. Děkujeme, že jsme se mohli spolehnout na kvalitně provedenou práci. Určitě můžeme firmu s čistým svědomím doporučit a těšíme se na další spolupráci.

Manželé Stupkovi, Budiškovice


Společnost HM Building s.r.o. jsem našla na internetu, do té doby jsem ji neznala. Můj předmět zájmu bylo zhotovení betonových podlah a z poptávaných firem mi u této nejvíc vyhovovala komunikace a svižnost v cenové nabídce, nabízený termín zhotovení i polopatické vysvětlení následného postupu, skutečnost, že vyřešení celého projektu včetně zateplovací části dokázala tato firma vyřešit za mě. Zvládli krásně srovnat podlahy, vypořádat se se špatně řešenou výškou dveří a instalace trubek, takže mám místnosti krásně v rovině, v což jsem ani nedoufala. Hotové dílo jsem si po několika dnech po zhotovení nechala zkontrolovat odborníkem a ten si pochvaloval kvalitu i naprostou rovinu. Za poslední roky jsem se již několikrát spálila, proto k novým spolupracovníkům na stavbě přistupuji s dávkou obezřetností a kritičností, s klidným svědomím však HM Building s.r.o. můžu doporučit všem, kteří se chtějí vyvarovat nespolehlivým subjektům a fušerům a ušetřit si nervy, vše za velmi rozumné peníze. Děkuji za vše. Martina Dobešová

Martina Dobešová, Střelice u Jevišovic


Děkujeme firmě HM Building s.r.o., pod vedením pana Hopiána, za kvalitně odvedenou práci při rekonstrukci naší chaty.

Manželé Krátcí, Třebíč


Delší dobu jsem hledal v okolí Třebíče firmu, která by realizovala strojní omítky až jsem narazil na společnost HM Building s.r.o. z Moravských Budějovic. Vzhledem k tomu, že jsem neměl na společnost žádnou přímou referenci od známého, měl jsem zpočátku obavu, jestli mám svěřit realizaci venkovní omítky právě této společnosti. Zpětně svého rozhodnutí nelituji. Oceňuji profesionální přístup pana Hopiána, dodržení dohodnutého termínu a ceny. Celkově jsem byl spokojený jak s kvalitou, tak přístupem všech zaměstnanců.

Roman Tejkal, Stařeč


S provedením zakázky jsem velmi spokojena. Zejména oceňuji profesionalitu, pracovní nasazení, slušné a vstřícné jednání. Doporučuji všem, kteří chtějí za slušnou cenu kvalitu.

Marie Hipšrová, Znojmo


Firmě HM Building s.r.o. pod vedením pana Michala Hopiána jsme svěřili realizaci zateplení fasády minerální vatou i s finální silikátovou omítkou na našem pasivním domě. Veškerá spolupráce od první cenové nabídky, přes přípravy až k samotné realizaci, probíhala na nadstandardní úrovni. Na všem bylo možné se dohodnout a pan Hopián i jeho spolupracovníci nám byli ve všem nápomocni a ochotni s čímkoliv kdykoliv poradit mnohdy nad rámec dohodnutých prací. Práce byly provedeny profesionálně, rychle a čistě, což je v současné době bohužel už jen spíš unikát. Práci zhotovenou od firmy HM Building s.r.o. bychom vřele doporučili všem, kteří hledají lidský přístup ve vztahu mezi zákazníkem a řemeslníkem.

Manželé Páralovi, Plenkovice


Firma HM Building s.r.o. nám prováděla přístavbu a rekonstrukci rekreační chaty. Již od prvního momentu se snaží p. Hopián vyjít co nejvíce vstříc zákazníkovi. Ať už se jedná o kvalitní služby, doporučení levnějšího, ale zároveň stejně kvalitního materiálu a v neposlední řadě cenné rady a doporučení při řešení detailů.Při předem domluvené hodinové sazbě nejvíce oceňuji pracovitost jeho zaměstnanců, kteří se "neflákají" jak je občas vidět u ostatních firem. Práce byla provedena velmi kvalitně a v dohodnutých termínech, za což tímto firmě HM Building s.r.o. velmi děkuji!! A vřele ji doporučím všem, kteří hledají kvalitní a profesionální přístup.

Ondřej Štork, Třebíč


Děkujeme firmě HM Building s.r.o. za realizaci vnitřních a venkovních strojních omítek. S odvedenou prací jsme nadmíru spokojeni. Výborný pracovní tým pod vedením pana Hopiána zrealizoval omítky v perfektní kvalitě a rovinnosti. Oceňujeme zkušenosti pana Hopiána ve stavebnictví, se vším ochotně poradí i nadrámec odváděné práce. Je s ním výborná domluva, co slíbí, to dodrží. Firmu HM Building s.r.o. můžeme vřele doporučit i ostatním stavebníkům, kteří hledají kvalitně odvedenou práci a dodržování smluvených termínů.

Manželé Němcovi, Předín


S firmou HM Building s.r.o. máme jen dobré zkušenosti.  Firma nám dělala nejen vnitřní, vnější omítky, ale i další práce na domě. Věřím, že další služby ještě využijeme. Komunikace výborná, práce rychlá a precizní. Rádi doporučujeme i známým.

Manželé Punčochářovi, Moravské Budějovice


Děkujeme firmě HM Building s.r.o. za provedení strojních venkovních omítek. Od prvního telefonního kontaktu, přes zaměření, nacenění a konečnou realizaci uběhlo 25 dní, což v dnešní době je neuvěřitelně krátká doba. Provedení omítek dle dohody a v potřebné kvalitě. Děkujeme za kvalitně odvedenou práci.

Manželé Svobodovi, Lipník


Děkuji firmě HM Building s.r.o. za pomoc při výstavbě hrubé stavby našeho rodinného domu, především za včasné dodání, montáž střešních vazníků a pokládku krytiny kterou nám předchozí firma odřekla pár dní před realizací. Firma HM Building s.r.o. pracovala ve smluveném termínu za super cenu a bez jakýchkoliv komplikací, za to děkujeme.

Barbora Smolová, Stařeč


Rekonstrukci bytu jsem svěřila Michalovi Hopiánovi, udělala jsem dobře, rekonstrukce byla provedena velmi rychle a nikde jsem, ani po delší době používání nenašla žádné nedostatky.

Martina Svobodová, Znojmo


Společnost HM Building s.r.o. nám dodávala stavební materiál pro realizaci domu. Převážně cihly jsou momentálně nedostatkovým zbožím, ale HM Building s.r.o. nám je dodala do týdne a za velmi příznivou cenu a zároveň zajistila kompletní složení materiálu na požadované místo.

Zdeněk Forman, Jakubov u Moravských Budějovic